ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ГАРЯЧУ ЦІНУ?

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ГАРЯЧУ ЦІНУ?

Куба

Куба (офіційна назва країни – Республіка Куба, неофіційна – Острів Свободи) – це держава, розташована між Північною та Південною Америкою на території більш ніж 1600 островів Великого Антильського архіпелагу. Найбільший за розмірами острів — Куба, решта ділянок суші набагато менше або є кораловими рифами. Своїми обрисами Куба нагадує ящірку-каймана, а сам острів простягнувся із заходу на схід на 1250 км. Вся берегова лінія є зручними і красивими бухтами в оточенні коралових рифів.

На узбережжі Куби розташовано понад 290 природних пляжів, безпечних для купання та дуже красивих, тому відпочинок на Кубі ідеальний для любителів морської відпустки. Карибське море, Атлантичний Океан і Мексиканська затока оточують цей найбільший острів з-поміж Великих Антильських Островів, що знаходиться неподалік Ямайки і Гаїті. Путівки на Кубу перенесуть вас до білих пляжів під гучними кокосовими пальмами.

Територія цієї країни має переважний рівнинний характер, але є на острові і невисокі гори. Природні зони обумовлені теплим тропічним кліматом. Кубинські річки небагатоводні, найбільша їх називається Кауто. Столиця Куби — Гавана, місто з багатою і своєрідною історією та культурою.

ТУРИ НА КУБУ Влітку І Взимку

Кубинський клімат начебто спеціально створений для активного пляжного відпочинку взимку. У період з листопада до квітня у цій країні стоїть чудова сонячна погода — +28°-32°C. Тропічний пасатний клімат Куби є досить вологим та спекотним, але на узбережжі завжди дме вітер, що приносить прохолоду у вечірній час. Температура води в океані з жовтня до березня дуже комфортна для купання — +24°-25°C.