ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ГАРЯЧУ ЦІНУ?

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ГАРЯЧУ ЦІНУ?

ОАЕ

В ОАЕ сухий тропічний клімат, з невеликою кількістю опадів, які випадають нерегулярно. Велика частина країни — піщана пустеля, лише на півночі і на сході пейзаж стає більш жвавим — гористий ландшафт з лісовою рослинністю. За межами квітучих еміратів Фуджейра і Рас-ель-Хайма всі зелені насадження — це результат людських зусиль. Проте Дубай, Абу-Дабі і Шарджа потопають у зелені доглянутих садів і парків.
Влітку в ОАЕ дуже жарко і сонячно, температура піднімається понад + 30-35 ° С, дощів немає, температура води в Перській затоці близько + 30 ° С. Путівки в ОАЕ в цей час продаються з великими знижками. Кращий час для відвідування цієї країни — з жовтня по квітень, коли при такій же ясній і сонячній погоді температура повітря вже + 20-25 ° С, а тепле море ще придатне для купання. Зелений емірат Фуджейра відрізняється більш м’яким кліматом, але і в літній час в ОАЕ є всі умови для відпочинку: тенти, кондиціонери, басейни з прохолодною водою. Якщо ви відправляєтеся на відпочинок в ОАЕ, тури навряд чи вас розчарують — в цій країні в будь-який час року можливий приємний пляжний відпочинок і підготовлено безліч розваг для туристів. Тури в ОАЕ в літній період відрізняються вигідними цінами на шикарні готелі.

ОАЕ ВЧОРА І СЬОГОДНІ
Остаточний склад ОАЕ як федерації утвердився в 1972 році, з тих пір все сім еміратів об’єднані в одну країну під владою шейха емірату Абу-Дабі, який є так само президентом країни. В даний час правитель Абу-Дабі і глава ОАЕ — шейх Халіфа Бен Заїд Аль Нахаян.
ОАЕ — це країна зі значними запасами нафти і газу. Доходи від торгівлі енергоносіями забезпечують дуже високий рівень життя і інвестуються в торгівлю, туризм і будівництво. Готелі Об’єднані Арабські Емірати вражають своєю розкішшю і архітектурними рішеннями. В ОАЕ найнижча ввізне мито, і товари класу «люкс» в цій країні зазвичай коштують ще дешевше, ніж там, де вони були зроблені. Тут можна купити золото, хутро, килими, дизайнерський одяг кращих марок за найвигіднішими цінами. Любителі товарів класу «люкс» роблять щорічні тури в ОАЕ заради вигідних покупок.
Дубайський міжнародний аеропорт — це найбільший транспортний вузол, який з кожним роком приймає все більше рейсів. Магазин «Д’юті-фрі» в цьому аеропорту вважається одним з кращих в світі і працює цілодобово. Гарячі путівки в ОАЕ дозволять вам витратити більше грошей на покупки. Для пасажирів організовані лотереї і унікальний сервіс VIP обслуговування Marhaba Service.

MARHABA SERVICE
Аеропорт Дубая займає велику територію, в святкові дні і в період високого сезону в величезних терміналах накопичується дуже багато людей. Якщо ви подорожуєте з маленькими дітьми, прибутку в ОАЕ вперше або ж просто не маєте зайвим часом, ви можете скористатися послугами спеціальної служби MARHABA. Співробітники служби MARHABA зустрінуть вас в аеропорту і допоможуть швидко пройти всі види контролю без черги. MARHABA надасть вам спеціальні невеликі машинки, які провезуть вас по всій території аеропорту. Співробітники MARHABA носять жовті формені жилети.
Спеціальна служба MARHABA надає два види сервісу: MARHABA STANDARD і MARHABA DIAMOND.
MARHABA STANDARD — це прискорене проходження паспортного контролю без черги. При вході в будівлю терміналу, біля стійки MARHABA SERVICE туристів зустрічає співробітник MARHABA в форменому жилеті жовтого кольору, з табличкою, на якій написані імена гостей.
MARHABA DIAMOND — прискорене проходження паспортного контролю і допомогу в отриманні та доставці багажу до машини. Співробітник MARHABA в форменому жилеті жовтого кольору зустрічає туристів біля трапа літака або у рукава терміналу. Далі туристи проходять паспортний контроль без черги, співробітник MARHABA надає допомогу в отриманні багажу (послуги носія включені у вартість послуги) і проводжає до машини, що здійснює трансфер в готель.
Послуги MARHABA STANDARD і MARHABA DIAMOND бронюються не менше ніж за дві доби до дати вильоту туристів.
Послуги MARHABA STANDARD і MARHABA DIAMOND можливо бронювати на приліт в аеропорт м Дубай і на виліт з аеропорту м Дубай.

ВИХІДНІ І СВЯТА
Офіційні вихідні дні Імміграційних служб в ОАЕ — п’ятниця і субота.
Новий рік — 1 січня.
Вступ на престол шейха Зайда ібн Султана ан-Нахайаяна — 6 січня.
Національний день — 2 грудня.
Ці свята є неробочими днями.
ісламські свята
Календар мусульманських свят в ОАЕ є місячним, а значить, все дати змінюються з року в рік.
День жертвопринесення (Ід аль Адха).
Мусульманський Новий Рік.
Поминальний день.
День народження пророка (Міляд ан Набі).
Вознесіння Мухаммеда (Лейлат аль Мі’радж).
Рамадан. Під час Рамадану мусульманам забороняється зі сходу сонця до заходу вживати їжу, пити, палити, розважатися.
Закінчення Рамадана (Ід аль Фітр).

ФЕСТИВАЛІ

Тури в ОАЕ приваблюють в цю східну країну з особливими правилами торгівлі багатьох любителів товарів класу «преміум». Влітку в ОАЕ організовуються грандіозні аукціони і свята розпродажів, які називаються «Літні фестивалі сюрпризів».

У цю пору року в Еміратах жарко, і щоб розважити туристів, для них організовують тиждень льодових сюрпризів. Всі зимові задоволення — гра в сніжки, виступи фігуристів, катання зі снігових гірок в парку атракціонів доступні гостям цієї дивовижної країни.

Під час «Літнього фестивалю сюрпризів» найпрестижніші готелі в ОАЕ пропонують своїм гостям додаткові безкоштовні сервіси — відвідування spa-центрів і дуже великі знижки на проживання. Шанувальники розкоші і найдорожчих брендів охоче відпочивають в ОАЕ — адже розмір знижок на товари коливається від 25 до 70%! Влітку для гостей країни організовують лотереї, в які можна виграти чудові машини і квартири, великі грошові призи, поїздки в екзотичні країни і навіть золоті злитки.

Більше 10 років у чудовому Дубаї проводиться відомий на весь світ Торговий фестиваль (Dubai Shopping Festival). Це найважливіша подія року для емірату і прекрасний шанс для любителів розкоші з усього світу і для місцевих підприємців. Це свято торгівлі проводиться в січні-лютому і триває довго — покупцям цілий місяць надають небувалі знижки на товари і послуги (не будемо забувати, що мова йде про ОАЕ, ціни на багато товарів тут і без знижок найнижчі в світі).

Під час цього яскравого і галасливого торгового свята в ОАЕ гостей країни розважають найнеймовірнішим чином: вулиці міст перетворюються в парки атракціонів, всюди виступають акробати, музиканти і танцюристи, будівлі та парки прикрашені ілюмінацією і прапорцями. Феєрверки та шоу фонтанів, лазерні феєрії та спортивні змагання: перегони, тенісні турніри, верблюжі перегони, змагання з гольфу — це далеко не весь перелік зимових розваг в ОАЕ.

Під час Торгового фестивалю проводиться виставка-ярмарок «Всесвітня село» (Global Village). Це чудове культурне явище, де представники всіх народів показують свої досягнення гостям свята. Росія теж бере участь в цій виставці.

ТЕЛЕФОН

При дзвінку в Україні з готелю необхідно набрати цифру «9», потім, дочекавшись гудка, код України (038), потім -код міста (для Києва-044). Проте, дзвінок в Україну з телефону-автомата буде коштувати в 4-5 разів дешевше, ніж дзвінок з номера готелю.

В ОАЕ зустрічаються два види телефонів-автоматів: для монет в 50 філсів, 1 і 5 дирхамів, і телефони-автомати, що приймають картки номіналом в 30, 45 і 60 дирхамів. Картки продають в магазинах і на автозаправних станціях.

Для дзвінка з номера в номер готелю досить набрати номер потрібної кімнати. Щоб зателефонувати з готелю в місто, наберіть «9», і, після гудка, — номер абонента.

ОАЭ

 

В ОАЭ сухой тропический климат, с небольшим количеством осадков, которые выпадают нерегулярно. Большая часть страны — песчаная пустыня, лишь на севере и на востоке пейзаж становится более оживленным — гористый ландшафт с лесной растительностью. За пределами цветущих эмиратов Фуджейра и Рас Аль Хайма все зеленые насаждения — это результат человеческих усилий. Тем не менее Дубай, Абу-Даби и Шарджа утопают в зелени ухоженных садов и парков.

Летом в ОАЭ очень жарко и солнечно, температура поднимается свыше +30-35 °С, дождей нет, температура воды в Персидском заливе около +30°С. Путевки в ОАЭ в это время продаются с большими скидками. Лучшее время для посещения этой страны — с октября по апрель, когда при такой же ясной и солнечной погоде температура воздуха уже +20-25 °С, а теплое море еще пригодно для купания. Зеленый эмират Фуджейра отличается более мягким климатом, но и в летнее время в ОАЭ есть все условия для отдыха: тенты, кондиционеры, бассейны с прохладной водой. Если вы отправляетесь на отдых в ОАЭ, туры вряд ли вас разочаруют – в этой стране в любое время года возможен приятный пляжный отдых и подготовлено множество развлечений для туристов. Туры в ОАЭ в летний период отличаются выгодными ценами на шикарные отели.

ОАЭ ВЧЕРА И СЕГОДНЯ

Окончательный состав ОАЭ как федерации утвердился в 1972 году, с тех пор все семь эмиратов объединены в одну страну под властью шейха эмирата Абу-Даби, который является так же президентом страны. В настоящее время правитель Абу-Даби и глава ОАЭ – шейх Халифа Бен Заед Аль Нахаян.

ОАЭ – это страна со значительными запасами нефти и газа. Доходы от торговли энергоносителями обеспечивают очень высокий уровень жизни и инвестируются в торговлю, туризм и строительство. Отели ОАЭ поражают своей роскошью и архитектурными решениями. В ОАЭ самая низкая ввозная пошлина, и товары класса «люкс» в этой стране обычно стоят еще дешевле, чем там, где они были произведены. Здесь можно купить золото, мех, ковры, дизайнерскую одежду лучших марок по самым выгодным ценам. Любители товаров класса «люкс» совершают ежегодные туры в ОАЭ ради выгодных покупок.

Дубайский международный аэропорт — это крупнейший транспортный узел, который с каждым годом принимает все больше рейсов. Магазин «Дьюти-фри» в этом аэропорту считается одним из лучших в мире и работает круглосуточно. Горящие путевки в ОАЭ позволят вам потратить больше денег на покупки. Для пассажиров организованы лотереи и уникальный сервис VIP обслуживания Marhaba Service.

MARHABA SERVICE

Аэропорт Дубая занимает большую территорию, в праздничные дни и в период высокого сезона в огромных терминалах скапливается очень много людей. Если вы путешествуете с маленькими детьми, прибыли в ОАЭ впервые или же просто не располагаете лишним временем, вы можете воспользоваться услугами специальной службы MARHABA. Сотрудники службы MARHABA встретят вас в аэропорту и помогут быстро пройти все виды контроля без очереди. MARHABA предоставит вам специальные небольшие машинки, которые провезут вас по всей территории аэропорта. Сотрудники MARHABA носят желтые форменные жилеты.

Специальная служба MARHABA предоставляет два вида сервиса: MARHABA STANDARD и MARHABA DIAMOND.

MARHABA STANDARD — это ускоренное прохождение паспортного контроля без очереди. При входе в здание терминала, у стойки MARHABA SERVICE туристов встречает сотрудник MARHABA в форменном жилете желтого цвета, с табличкой, на которой написаны имена гостей.

MARHABA DIAMOND — ускоренное прохождение паспортного контроля и помощь в получении и доставке багажа до машины. Сотрудник MARHABA в форменном жилете желтого цвета встречает туристов у трапа самолета или у рукава терминала. Далее туристы проходят паспортный контроль без очереди, сотрудник MARHABA предоставляет помощь в получении багажа (услуги носильщика включены в стоимость услуги) и провожает до машины, осуществляющей трансфер в отель.

Услуги MARHABA STANDARD и MARHABA DIAMOND бронируются не менее чем за двое суток до даты вылета туристов.

Услуги MARHABA STANDARD и MARHABA DIAMOND возможно бронировать на прилет в аэропорт г. Дубай и на вылет из аэропорта г. Дубай.

ВЫХОДНЫЕ И ПРАЗДНИКИ

Официальные выходные дни Иммиграционных служб в ОАЭ — пятница и суббота.
Новый год – 1 января.
Вступление на престол шейха Зайда ибн Султана ан-Нахайаяна — 6 января.
Национальный день — 2 декабря.
Эти праздники являются нерабочими днями.
Исламские праздники
Календарь мусульманских праздников в ОАЭ является лунным, а значит, все даты изменяются из года в год.
День жертвоприношения (Ид аль Адха).
Мусульманский Новый Год.
Поминальный день.
День рождения пророка (Миляд ан Наби).
Вознесение Мухаммеда (Лейлат аль Ми’радж).
Рамадан. Во время Рамадана мусульманам запрещается с восхода солнца до заката употреблять пищу, пить, курить, развлекаться.
Окончание Рамадана (Ид аль Фитр).

ФЕСТИВАЛИ

Туры в ОАЭ привлекают в эту восточную страну с особенными правилами торговли многих любителей товаров класса «премиум». Летом в ОАЭ организуются грандиозные аукционы и праздники распродаж, которые называются «Летние фестивали сюрпризов».

В это время года в Эмиратах жарко, и чтобы развлечь туристов, для них организуют неделю ледовых сюрпризов. Все зимние удовольствия — игра в снежки, выступления фигуристов, катание со снежных горок в парке аттракционов доступны гостям этой удивительной страны.

Во время «Летнего фестиваля сюрпризов» самые престижные отели в ОАЭ предлагают своим гостям дополнительные бесплатные сервисы — посещение spa-центров и очень большие скидки на проживание. Поклонники роскоши и самых дорогих брендов охотно отдыхают в ОАЭ – ведь размер скидок на товары колеблется от 25 до 70 %! Летом для гостей страны организуют лотереи, в которые можно выиграть великолепные машины и квартиры, крупные денежные призы, поездки в экзотические страны и даже золотые слитки.

Больше 10 лет в великолепном Дубае проводится известный на весь мир Торговый фестиваль (Dubai Shopping Festival). Это самое важное событие года для эмирата и прекрасный шанс для любителей роскоши со всего мира и для  местных предпринимателей. Этот праздник торговли проводится в январе-феврале и длится долго — покупателям целый месяц предоставляют небывалые скидки на товары и услуги (не будем забывать, что речь идет об ОАЭ, цены на многие товары здесь и без скидок самые низкие в мире).

Во время этого яркого и шумного торгового праздника в ОАЭ гостей страны развлекают самым невероятным образом: улицы городов превращаются в парки аттракционов, повсюду выступают акробаты, музыканты и танцоры, здания и парки украшены иллюминацией и флажками. Фейерверки и шоу фонтанов, лазерные феерии и спортивные состязания: скачки, теннисные турниры, верблюжьи бега, соревнования по гольфу – это далеко не весь перечень зимних развлечений в ОАЭ.

Во время Торгового фестиваля проводится выставка-ярмарка «Всемирная деревня» (Global Village). Это замечательное культурное явление, где представители всех народов показывают свои достижения гостям праздника. Россия тоже принимает участие в этой выставке.

ТЕЛЕФОН

При звонке в Украину из гостиницы необходимо набрать цифру «9» , затем , дождавшись гудка, код Украины (038), затем –код города (для Киева-044). Тем не менее, звонок в Украину из телефона-автомата будет стоить в 4-5 раз дешевле , чем звонок из номера отеля.

В ОАЭ встречаются два вида телефонов-автоматов: для монет в 50 филсов, 1 и 5 дирхамов, и телефоны-автоматы, принимающие карточки номиналом в 30, 45 и 60 дирхамов. Карточки продают в магазинах и на автозаправочных станциях.

Для звонка из номера в номер отеля достаточно набрать номер нужной комнаты. Чтобы позвонить из отеля в город, наберите «9», и, после гудка, — номер абонента.

Коды городов и полезные телефоны:
02 — Абу-Даби, Муссафа
03 — Аль-Айн
04 — Дубаи
06 — Шарджа, Умм-аль-Кувейн
07 — Рас Аль Хайма
070 — Корфаккан
009 — Фуджейра.
050 / 055 — мобильный телефон
Скорая помощь и полиция — 999
Пожарная служба — 997
Справочная служба — 180 или 181
Посольство Украины в ОАЭ:
Адрес: Abu Dhabi, Zone 1, Sector 34, 13th Street, Villa # 4 P.O. Box 35572
Телефон: +9712 632 75 86; +971 55 1836325
Факс: +9712 632 75 06
e-mail: emb_ae@mfa.gov.ua
сайт посольства: http://oae.mfa.gov.ua