ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ГАРЯЧУ ЦІНУ?

Якщо Ви не знайшли тур, що Вас цікавить – скористайтесь пошуком турів нижче:

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ГАРЯЧУ ЦІНУ?

Сафага

Кожен, хто вибрав для себе відпочинок в Сафазі — в першу чергу, уражається тут такими фактами:

піщані пляжі не мають кордонів;
райські краси змушують забути суєту повсякденності;
кожен день відпочинку можна порівняти з насолодою;
рівень сервісу в готелях набагато вище кількості зірок на них.

Сафага набагато старше розташованої поблизу більш відомої в туристичному світі Хургади. І тим не менше, не дивлячись на свій вік, розвиватися вона чомусь не стала. Відносна близькість до міжнародного аеропорту (всього 60 км), низькі ціни на землю і обмежена кількість туристів — її цілком влаштовувало і мабуть влаштовує донині. Городок живе своїм тихим і розміреним життям. Століттями місцеві жителі працювали в порту, ловили рибу в Червоному морі і зовсім не вважали місцеві краси чимось особливим.

У води, над водою, під водою

Сьогодні тури на курорт Сафага, в першу чергу, набувають ті, кому до душі самота, хто не є прихильником гучних дискотек і ресторанів, хто готовий цілими днями віддавати себе сонцю і ласкавого моря.

Тут немає розкішних магазинів, в прохолоді яких можна присвятити себе шопінгу. Тут — справжня ідилія для тихого бюджетного і сімейного відпочинку. Великі гори навколо містечка не тільки служать прикрасою, але і захищають місцеві готелі і пляжі від пилових бур, ніж гарантують комфорт для туристів практично в будь-який час року.

На замітку

Місцевий клімат дозволяє приймати туристів цілий рік. Січень вважається самим прохолодним місяцем в році. Дощі і дефіцит сонця в цей місяць знижують температуру води до 20 градусів. Якщо організувати відпочинок в Сафазі в цей період, то і ціни вас приємно здивують, так як поїздка обійдеться на порядок дешевше.

Головною розвагою тих, хто придбав тури в Сафагу, крім прийняття сонячних ванн, вважається дайвінг. Завдяки віддаленості від цивілізації, місцеві коралові рифи зберегли свою первозданність, ніж готові нескінченно дивувати туристів.

Відпочинок в Сафазі буде не повноцінним, якщо ви не побуваєте на Панорама Риф, Абу Кафа і Мідл Риф. Саме тут можна побачити гігантських морських черепах, дистанційно «познайомитися» з місцевими акулами і обстежити, який затонув біля тридцяти років тому, пасажирський пором.

Затишна бухта, облямована горами і готелями, вважається оптимальним місцем не тільки для шанувальників дайвінгу, але і для любителів віндсерфінгу. Так в околицях Сафага поряд з відчуттям повного єднання з природою можна випробувати і прилив адреналіну. Найбільш щасливих при цьому може очікувати ескорт з місцевих дельфінів. До речі, про їх дружелюбність говорять численні відгуки туристів. Привітність сафагскіх дельфінів можна порівняти тільки зі ставленням обслуговуючого персоналу до постояльців в місцевих готелях.

Готелі в Сафазі

Безсумнівно, кон’юнктура відпочиваючих зумовила і пропозиція місць для проживання туристів. Тут ви не знайдете готелі вищої категорії комфорту. Так вони тут, при такому багатстві природи, напевно, були б зайвими. З найбільш відомих місць, де люблять зупинятися гості Сафага, можна виділити наступні готелі:

Shams Safaga Resort — чотири зірки. Головний корпус являє собою триповерхову будівлю. Для любителів відокремити своє проживання прямо на березі розташовані бунгало. Всі номери обладнані всім необхідним. Для розваг при готелі є бар, ресторан, причал з прокатом катерів і яхт. Є умови випробувати свою удачу на рибалці. Для активного відпочинку — маса спортивних майданчиків, а ввечері можна розслабитися на місцевій дискотеці.
Menaville Safaga — не менше комфортний готель. З особливостей можна додати наявність конференц-залів і бізнес-центру. Не дивлячись на близькість до природної водойми (Червоне море і номери розділяє тільки лінія пляжу), на території готелю є басейни для купання відпочиваючих різного віку.
Sol Y Mar Paradise Beach — чотири зірки. Саме на цей готель падає вибір тих, хто приїжджає сюди за красою підводного світу Червоного моря. Також відзначимо, що не всі готелі Сафага мають, як Sol Y Mar Paradise Beach, свій власний сад, басейн і поле для гольфу.

Дивно, але факт, — відгуки про готелі, які розміщують туристи в інтернеті, майже на сто відсотків одностайні. У всіх відзначається ідеальна чистота номерів, чуйність персоналу і приємні ціни.

Прилітають на відпочинок в Сафазі, місцеві готелі намагаються надати максимум зручностей, щоб туристи почувалися як вдома. Істинне привітність, прекрасні номери і тиша, яку порушують лише звуки моря, створюють для цього ідеальні умови.

Небюджетний відпочинок в Сафазі і бюджетні ціни.

Як уже було згадано, ціни на відпочинок в Сафазі — набагато привабливіше, ніж на багатьох інших курортах Єгипту, чий статус і популярність стоять на порядок вище. Так в сезон 2017 року двомісний номер з видом на море і сніданком в чотиризірковому готелі не перевищує за вартістю 100 доларів. Відзначимо відразу — тут в достатній кількості є варіанти і дешевше. Воістину, удачею можна назвати гарячі тури в Сафагу. Тут економія бюджету може становити до 30-40 відсотків.

До речі, туристичні тури на курорт Сафага можна успішно поєднати з лікуванням. Туристам під наглядом лікарів тут пропонується назавжди попрощатися з багатьма шкірними захворюваннями. Хороші результати приносять і місцеві процедури при лікуванні опорно-рухового апарату.

Для інформації. Найбільша місцева клініка розташована на території готелю Menaville.
Чи не пляжем єдиним

Тури в Сафагу це ще й привід пізнати цікаве. Не завжди це містечко був пересічної провінцією. Свого часу це був великий порт і один з найбільших ринків Близького сходу. Про далекому минулому сьогоднішнього курорту Єгипту нагадує хоча б древній форт XVI століття, розташований в самому центрі містечка. Тут же — відмінний шанс познайомитися з самобутністю традицій і укладом життя місцевого населення.

Майже всі готелі Сафага пропонують автобусні екскурсії по Єгипту. До речі, відгуки тих, хто відпочивав в Сафазі, зводяться до того, що вартість самої екскурсії — ніщо в порівнянні з тим, які тутешні ціни на послуги російськомовних екскурсоводів.

ловіть удачу

Немає підстав сумніватися в тому чи сподобається вам відпочинок в Сафазі, відгуки про який супроводжуються виключно позитивними емоціями. Тихий куточок в країні зародження людської цивілізації зберіг первозданну природу, збагатився сучасним сервісом і завжди радий гостям, з якої б точки світу вони ні прибутку. Не пропустіть шанс, якщо вам запропонують гарячі тури в Сафагу — це вірна ознака, того, що удача любить вас!

 

Сафага

Каждый, кто выбрал для себя отдых в Сафаге – в первую очередь, поражается здесь следующим фактам:

  • песчаные пляжи не имеют границ;
  • райские красоты заставляют забыть суету обыденности;
  • каждый день отдыха сопоставим с наслаждением;
  • уровень сервиса в отелях гораздо выше количества звезд на них.

Сафага гораздо старше расположенной поблизости более известной в туристическом мире Хургады. И тем не менее, несмотря на свой возраст, развиваться она почему-то не стала. Относительная близость к международному аэропорту (всего 60 км), низкие цены на землю и ограниченное количество туристов – ее вполне устраивало и видимо устраивает по сей день. Городок живет своей тихой и размеренной жизнью. Веками местные жители работали в порту, ловили рыбу в Красном море и совсем не считали местные красоты чем-то особенным.

У воды, над водой, под водой

Сегодня туры на курорт Сафага, в первую очередь, приобретают те, кому по душе уединение, кто не сторонник шумных дискотек и ресторанов, кто готов целыми днями отдавать себя солнцу и ласковому морю.

отдых в Сафаге

Здесь нет роскошных магазинов, в прохладе которых можно посвятить себя шоппингу. Здесь – настоящая идиллия для тихого бюджетного и семейного отдыха. Величавые горы вокруг городка не только служат украшением, но и защищают местные отели и пляжи от пыльных бурь, чем гарантируют комфорт для туристов практически в любое время года.

На заметку

Местный климат позволяет принимать туристов круглый год. Январь считается самым прохладным месяцем в году. Дожди и дефицит солнца в этот месяц понижают температуру воды до 20 градусов. Если организовать отдых в Сафаге в этот период, то и цены вас приятно удивят, так как поездка обойдется на порядок дешевле.

Главным развлечением тех, кто приобрел туры в Сафагу, кроме принятия солнечных ванн, считается дайвинг. Благодаря удаленности от цивилизации, местные коралловые рифы сохранили свою первозданность, чем готовы бесконечно удивлять туристов.

Отдых в Сафаге будет не полноценным, если вы не побываете на Панорама Риф, Абу Кафан и Мидл Риф. Именно здесь можно увидеть гигантских морских черепах, дистанционно «познакомиться» с местными акулами и обследовать, затонувший около тридцати лет назад, пассажирский паром.

Уютная бухта, окаймленная горами и отелями, считается оптимальным местом не только для поклонников дайвинга, но и для любителей виндсерфинга. Так в окрестностях Сафаги наряду с ощущением полного единения с природой можно испытать и прилив адреналина. Наиболее удачливых при этом может ожидать эскорт из местных дельфинов. Кстати, об их дружелюбии говорят многочисленные отзывы туристов. Радушие сафагских дельфинов можно сравнить только с отношением обслуживающего персонала к постояльцам в местных отелях.

Отели в Сафаге

Несомненно, конъюнктура отдыхающих обусловила и предложение мест для проживания туристов. Здесь вы не найдете отели высшей категории комфорта. Да они здесь, при таком богатстве природы, наверное, были бы лишними. Из наиболее известных мест, где любят останавливаться гости Сафаги, можно выделить следующие отели:

  • Shams Safaga Resort – четыре звезды. Главный корпус представляет собой трехэтажное здание. Для любителей обособить свое проживание прямо на берегу расположены бунгало. Все номера оборудованы всем необходимым. Для развлечений при отеле есть бар, ресторан, причал с прокатом катеров и яхт. Есть условия испытать свою удачу на рыбалке. Для активного отдыха – масса спортивных площадок, а вечером можно расслабиться на местной дискотеке.
  • Menaville Safaga – не менее комфортный отель. Из особенностей можно добавить наличие конференц-залов и бизнес-центра. Не смотря на близость к естественному водоему (Красное море и номера разделяет только линия пляжа), на территории отеля есть бассейны для купания отдыхающих всех возрастов.
  • Sol Y Mar Paradise Beach – четыре звезды. Именно на этот отель падает выбор тех, кто приезжает сюда за красотами подводного мира Красного моря. Также отметим, что не все отели Сафаги имеют, как Sol Y Mar Paradise Beach, свой собственный сад, бассейн и поле для гольфа.

отель Sol Y Mar Paradise Beach

Удивительно, но факт, – отзывы об отелях, которые размещают туристы в интернете, почти на сто процентов единодушны. Во всех отмечается идеальная чистота номеров, чуткость персонала и приятные цены.

Прилетающим на отдых в Сафаге, местные отели стараются предоставить максимум удобств, чтобы туристы почувствовали себя как дома. Истинное радушие, прекрасные номера и тишина, которую нарушают только звуки моря, создают для этого идеальные условия.

Небюджетный отдых в Сафаге и бюджетные цены

Как уже было упомянуто, цены на отдых в Сафаге – гораздо привлекательнее, чем на многих других курортах Египта, чей статус и известность стоят на порядок выше. Так в сезон 2017 года двухместный номер с видом на море и завтраком в четырехзвездочном отеле не превышает по стоимости 100 долларов. Отметим сразу – здесь в достаточном количестве есть варианты и подешевле. Поистине, удачей можно назвать горящие туры в Сафагу. Здесь экономия бюджета может составлять до 30-40 процентов.

Кстати, туристические туры на курорт Сафага можно успешно соединить с лечением. Туристам под наблюдением врачей здесь предлагается навсегда проститься со многими кожными заболеваниями. Хорошие результаты приносят и местные процедуры при лечении опорно-двигательного аппарата.

Для информации. Самая большая местная клиника расположена на территории отеля Menaville.

Не пляжем единым

Туры в Сафагу это еще и повод познать интересное. Не всегда этот городок являлся заштатной провинцией. В свое время это был крупный порт и один из самых больших рынков Ближнего востока. О далеком прошлом сегодняшнего курорта Египта напоминает хотя бы древний форт XVI века, расположенный в самом центре городка. Здесь же – отличный шанс познакомиться с самобытностью нравов и укладом жизни местного населения.

экскурсии по Египту

Почти все отели Сафаги предлагают автобусные экскурсии по Египту. Кстати, отзывы тех, кто отдыхал в Сафаге, сводятся к тому, что стоимость самой экскурсии – ничто по сравнению с тем, каковы здешние цены на услуги русскоговорящих экскурсоводов.

Ловите удачу

Нет оснований сомневаться в том понравится ли вам отдых в Сафаге, отзывы о котором сопровождаются исключительно положительными эмоциями. Тихий уголок в стране зарождения человеческой цивилизации сохранил первозданную природу, обогатился современным сервисом и всегда рад гостям, из какой бы точки мира они ни прибыли. Не упустите шанс, если вам предложат горящие туры в Сафагу – это верный признак, того, что удача любит вас!