Бренди, поєднані бажанням створити всі умови для ідеального відпочинку всіх категорій туристів. Головний принцип роботи готелів – максимальний рівень задоволення гостей та індивідуальний підхід.

Сім’ї з дітьми, дорослі пари, компанії молоді, туристи старшого покоління та мандрівники, які подорожують наодинці — на кожного чекають спеціальні розваги та послуги. Відпочивши в одному з готелів під брендом OTI Hotels & Resorts International, вам неодмінно захочетеся повернутись сюди знову!

Мережа готелів Seven Seas Resorts & Hotels

Мережа готелів, що входить в бренд OTI Hotels & Resorts International.

Готелі Seven Seas Resorts & Hotels – це високий стандарт якості та націленість на 100% рівень задоволення туристів. Щорічно в готелях мережі проходять оновлення – як невеликі, так і глобальні. Тут завжди приділяється максимум уваги дітям різного віку, кожен гість отримує індивідуальний підхід. На вас чекає концепція харчування «Ultra All Inclusive» та відмінне співвідношення ціна-якість.

Seven Seas Resorts & Hotels – більше, ніж просто 5 зірок.

 

Мережа готелів Otium Hotels

Мережа готелів, що входять до бренду OTI Hotels & Resorts International.

В готелях Otium Hotels на вас чекає висококласний сервіс та кваліфікований персонал. Кожен сезон тут відбуваються реновації та різноманітні покращення. Проводиться робота над підтримкою високої репутації, наприклад, готелі відомі своєю турботою про навколишнє середовище.

Добре продумана інфраструктура і затишна зелена територія усіх готелів мережі роблять відпочинок дуже комфортним. Додайте до цього велику кількість безкоштовних послуг для сімей з дітьми та акцент на забезпеченні неймовірного відпочинку гостей усіх категорій – і вийде успішна формула Otium Hotels.

 

Xanadu Resort 5* High Class

Готель, що входить до бренду OTI Hotels & Resorts International.

Xanadu Resort 5* High Class по праву вважається ідеальним готелем для сімейного відпочинку. Маленьких гостей тут чекає ціле дитяче містечко з площею 5500 кв. м,

Дорослих – один з найкращих в регіоні SPA-центрів. Для всіх працює 24-годинна концепція харчування, активна анімація, доступні унікальні розваги на будь-який смак.

В 2018 році в готелі відбулась масштабна реновація, після чого Xanadu Resort 5* High Class кожен сезон проводить певні оновлення та зміни, покликані зробити відпочинок гостей ще більш приємним.

Хотите Получить Горящую Цену на Интересующий Вас Тур?

Если Вы не нашли интересующий Вас тур – воспользуйтесь поиском туров ниже: