ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ГАРЯЧУ ЦІНУ?

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ГАРЯЧУ ЦІНУ?

Таїланд

Королівство Тайланд знаходиться на півостровах Індокитай і Малакка, в Південно-Східній Азії. Відпочинок в Таїланді — це насамперед пляжний відпочинок на узбережжях Сіамської затоки та Андаманського моря. Сусіди Таїланду – чотири країни цього регіону: Малайзія, Камбоджа, М’янма та Лаос.

Стародавня назва Королівства Таїланд — Сіам. Слово «Тхай» тайською означає свобода: Таїланд ніколи не був колонією. Культура цієї яскравої екзотичної країни схожа одночасної на індійську та китайську, і під час поїздки ви зможете оцінити всю оригінальність тайських звичаїв та народного життя. Якщо ви поїдете до Таїланду, відпочинок у цій країні познайомить вас з буддійськими храмами, тропічною природою і з дуже доброзичливими тайцями.

Територія Таїланду складає 514 000 кв. км, а його населення — близько 67 мільйонів осіб. Столиця Таїланду — місто Бангкок, яке побудоване неподалік старовинної столиці цієї держави, Аютайї. В Аютай можна познайомитися з пам’ятниками буддійської архітектури. Таїланд має велику протяжність із півночі на південь – 1860 км, але туристи приїжджають на відпочинок у найпівденніші провінції цієї країни, на острови та на узбережжі Сіамської затоки. Тури в Таїланд здатні розсунути горизонти вашого уявлення про Південно-Східну Азію.

Через велику протяжність клімат країн дуже різноманітний. Гірська північ покрита листопадними лісами, а на півдні панує вічне літо і пишно цвітуть тропіки. Ліси становлять близько 10% території країни, їх охороняють закони Таїланду, і задля збереження природи створено лісові та морські національні парки. Дешеві тури до Таїланду ¦перенесуть вас у тропічні ліси з чистими водоспадами, до пляжів з білосніжним піском. Андаманське море повно коралів, в Сіамській затоці можна подорожувати маленькими красивими островами з незайманою природою. Якщо ви поїдете у відпочинок на відпочинок Таїланд вразить вас казковими краєвидами та гарним сервісом в готелі будь-якого класу.

КЛІМАТ: КОЛИ КУПИТИ НАЙКРАЩІ ТУРИ В ТАІЛАНД?

У Таїланді є різні кліматичні зони, але курорти розташовані в зоні тропічного клімату. Узбережжя Андаманського моря, Сіамська затока, острови Пхукет і Самуї являють собою справжній тропічний рай. З травня до жовтня все узбережжя Таїланду перебуває під впливом мусонів – холодних повітряних мас, що несуть зливи. Але такі дощі зазвичай продовжуються не більше години і зовсім не заважають відпочинку. Що стосується турів до Таїланду, ви можете вирушити в цю країну будь-якої пори року, просто влітку там трохи дощово, а взимку стає прохолодніше і сухіше. Тайська «прохолода» та «зима» — це +28-30°С вдень, при температурі морської води +26-28°С. У таку пору року особливо приємно купити тури до Таїланду та присвятити час не лише пляжному відпочинку, а й екскурсіям. З березня і до кінця травня в Таїланді панує «весна» — температура повітря +35-40 ° С, море тепле і ласкаве, точно парне молоко +29-30 ° С. У цей час року тури до Таїланду здивують вас своїм теплом, квітучими рослинами та ясною, безхмарною погодою. Наприкінці травня настає час мусонів – це означає, що щодня йду дощі, але вони сильні та нетривалі. Температура повітря +30-35°С, море дуже тепле +28-29°С. Таїланд під час мусону – це екзотичний відпочинок за найвигіднішими цінами.

Найкращий час для турів до Таїланду – зимовий сезон з листопада по квітень. Погода в цю пору року ясна. Дощі велика рідкість, а небо інколи потуплене світлою брижами хмар, які лише захистять вас від перегріву. Чисте та тепле море, завдяки чому з’являється можливість здійснювати екскурсії та морські прогулянки, які принесуть вам багато радості.

Якщо вас приваблюють тури в Таїланд, ви можете відвідати цю країну взимку, в новорічні канікули. Прекрасний пляжний відпочинок, багато тропічних фруктів та квітів, ясне небо, квітуча природа, комфортні температури протягом усього дня, приємні екскурсії без спеки чи дощів – такі враження про тури до Таїланду ви привезете додому з листопада по квітень.

ВІДПОЧИНОК У ТАІЛАНДІ – ДОТИК ДО СТАРОДАВНЬОЇ КУЛЬТУРИ ТА ЯСКРАВОЇ СУЧАСНОСТІ

Таїланд – це конституційна монархія

Таїланд – це конституційна монархія на чолі із королем. Тайський монарх любимо і шанується всім народом, і ви часто можете побачити його портрети на будь-якому тайському курорті. Ця людина отримала молоду прекрасну освіту і доклала чимало зусиль для збереження незалежності своєї країни, а також для її економічного розвитку – наприклад, саме вона розвивала вирощування в Таїланді каучуку, який приносить до бюджету великі гроші.

Проте закони ухвалюються в парламенті країни, хоча тайський монарх і є головою збройних сил Таїланду. Відпочинок у Таїланді познайомить вас із досить цікавою системою державного устрою.
Населення Таїланду

Протягом багатьох століть народ Таїланду виборював свою незалежність і втратив частину своїх південних територій, що відійшли до сучасної Малайзії. І все ж таки унікальна тайська культура не тільки збереглася, а й розвинулася, і вдало вписалася в сучасний світ.