ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ГАРЯЧУ ЦІНУ?

ХОЧЕТЕ ОТРИМАТИ ГАРЯЧУ ЦІНУ?

Найпопулярніший напрям серед наших туристів — Туреччина. Белек — один з найкращих турецьких курортів, який розташований в Анталійському регіоні на березі красивого Середземного моря. Відпочинок в Белеку приваблює багатьох, завдяки вдалому розташуванню. Від аеропорту Анталії він знаходиться всього в 30 км. Гори в районі курорту відходять углиб країни, тому, місцевість тут рівнинна з великою кількістю зелені і прекрасними пологими, піщаними пляжами. Завдяки такій географії, сьогодні Белек має кращі готелі, які добре підходять для відпочинку з дітьми. Цей курорт в Туреччині, є єдиним, де зосереджена найбільша кількість дорогих, п’ятизіркових готелів з великою територією.

клімат

Чому тури в Белек привертають стільки уваги в бажаючих гарно відпочити? Вся справа в унікальному кліматі цього району. Субтропічний клімат, де велика кількість лісів, а гірські хребти Тавра захищають регіон від холодних вітрів з континенту в зимовий час.

Влітку тут немає пекучої спеки, температура повітря знаходиться на рівні 28-32 градусів, а купальний сезон відкрито з травня по листопад. Комфортний клімат, робить попит на путівки в Белек дуже популярним серед туристів. Найбільше відпочивальників в літні місяці, а також у вересні. З жовтня трохи холодає, але температура повітря не опускається нижче 25-27 за Цельсієм, а моря — нижче 23 градусів. З другої половини жовтня можливі дощі, а море починає штормити.

Історія

З усіх курортів Туреччини, Белек вважається одним з наймолодших. У цьому регіоні безліч заповідників і ландшафтних парків. Щоб не порушувати ландшафт, турецькою владою введено обмеження на будівництво об’єктів туристичної інфраструктури, тому, тут трохи дешевих і невеликих готелів. Якщо вони і є, то знаходяться безпосередньо в місті. В основному, на готельні комплекси велика територія відведена поблизу узбережжя. Саме тут розташовані найкращі готелі для відпочинку з дітьми. Сервіс на дуже високому рівні, що забезпечує багатьом з них оцінку в 5 зірок.

Незважаючи на те, що курорт молодий, він розташований в дуже вдалому місці. Крім того, що добре розвинена інфраструктура, в місті знаходяться безліч визначних пам’яток і об’єктів давньої архітектури.

пам’ятки

Щоб купити путівку в Белек, слід подбати про це заздалегідь, адже, гарячі тури сюди знайти складно. Мало хто відмовляється від відпочинку в цьому прекрасному місці. Курорт, крім відмінного і висококласного сервісу, може запропонувати туристам багату і насичену екскурсійну програму. У Белеку маса пам’яток, які не залишать байдужими ні дорослих, ні дітей. Серед знаходяться недалеко від міста, які варто відвідати, можна виділити наступні:

національний парк долини Кепрючай;
каньйон Кепрюлю;
водоспад Куршунлу;
центральна мечеть міста Белек.

Національний парк Кепрючай знаходиться в Таврських горах. Тут зосереджено безліч різних видів евкаліптових і реліктових лісів, а повітря надзвичайно чистий.

Каньйон Кепрюлю розташований в цьому ж парку і є самим мальовничим з інших семи. Крім неймовірних видів, тут можна зустріти рідкісних тварин і птахів і, також, побачити один із символів цього каньйону, гігантську черепаху каретта.

Водоспад Куршунлу це не тільки мальовниче місце, тут проходять маршрути рафтингу. Якщо ви любите активний відпочинок, то Белек, втім, як і інші курортні міста Туреччини, вам запропонує сплав по гірській річці, і ціни приємно здивують.

Незважаючи на те, що місто Белек молодий і велику його частину займають готелі для відпочинку, все-таки, збереглися старі будови, і одна з них, це реконструйована міська мечеть. Стара мечеть — один з головних символів курорту. Вона є зразком турецької релігійної архітектури. На її тлі можна не тільки зробити красиві, колоритні фото, але і помилуватися навколишнім ландшафтом, садом, фонтанами.

Це пам’ятки, які розташовані недалеко від міста, але якщо ви хочете побачити більше, то десятки екскурсійних бюро, готові запропонувати вам програму на будь-який смак.

Розваги

Відпочинок з дітьми в Белеку це багата розважальна програма. Аніматори в готелях з задоволенням будуть робити все, щоб вашому малюкові не було нудно, а ви могли спокійно позасмагати на прекрасних піщаних пляжах.

Якщо ви хочете порадувати свою дитину, то сміливо вирушайте в розважальний комплекс «Троя». Цей аквапарк один з найбільших на анталійському узбережжі. Тут буде цікаво і дорослим і дітям. Біля аквапарку знаходиться і дельфінарій «Троя».

Це відмінне місце, яке варто відвідати, щоб відпочинок з дітьми в Белеку приніс море позитивних емоцій. Рекомендуємо приділити аквапарку і дельфінарію цілий день. Щоб спробувати всі атракціони і побачити всіх морських мешканців дельфінарію менше часу буде недостатньо.

пляжі

Чому тури в Белек так популярні? Головне, що робить його таким, особливо серед сімей з дітьми, це прекрасні пляжі. Всі вони приблизно однакові, а особливість — невеликий, білосніжний пісок, широка берегова лінія і дуже чисте море, зазначене Блакитним прапором за чистоту. Крім того, що кожен готель має власний пляж, але є і муніципальні. Найвідоміші з них це: центральний міський кадрі.

На міському в основному відпочивають туристи з невеликих 3-х і 4-х зіркових готелів, розташованих в місті або місцеві жителі. Кадрі це невелике селище, розташований в 10 км від курортного містечка і є однією з визначних пам’яток, як раз завдяки своєму пляжу. Тут набагато менше людей, це місце підійде для тих, хто любить спокій і самоту. Пісок дрібний, м’який і дуже чистий, а море прозоре.

В районі Кадрі розташовані одні з найбільш комфортабельних готелів Белека. Для відпочинку з сім’єю, це ідеальне місце.

Готелі

Щоб відпочинок в Белеку 2020 року запам’ятався лише позитивними і світлими емоціями, слід завчасно підібрати готель. Тури в Белек користуються високим попитом, тому, пошук готелю краще почати за пару місяців. Завдяки ранньому бронюванню, можна заощадити чималі кошти, адже ціни в цей курортний регіон трохи вище, ніж в ту ж Аланії, Сіде або Кемер. Врахуйте, горящі путівки в Белек велика рідкість.

За відгуками туристів, ми об’єднали в списку найкращі готелі Белека, що ідеально підходять для відпочинку з дітьми. Так в рейтингу 10 найкращих готелів, що пропонують відпочинок в Белеку 2020 року, представлені:

Kaya Palazzo Golf Resort;
Gloria Serenity Resort;
Regnum Carya Golf & SPA Resort;
Granada Luxury Belek;
Maxx Royal Belek Golf Resort;
Paradise Town Villa Premium;
Adora Golf Resort Hotel 5 *;
Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa 5 *;
Adora Golf Resort Hotel 5 *;
Limak Atlantis DeLuxe Hotel & Resort 5 *.

Звичайно, це лише частина готелів, що пропонують висококласний сервіс. Вибравши один з них, ви залишитеся задоволені.

Відпочинок в Туреччині, курортне містечко Белек — принесуть незабутні захоплені враження. Ті, хто побував тут хоча б раз, обов’язково повертаються знову. Вибравши тури в Белек, ви потрапляєте в зовсім інший, відмінний від тусовочного Кемера або галасливої, заповненої туристами Аланії курорт. Відпочинок тут, це насолода тишею, природою і висококласним сервісом в оточенні соснових і евкаліптових гаїв. Незважаючи на те, що відпочинок в Белек передбачає більш дорогі ціни, повірте, вони виправдані. Тут зовсім інше поняття комфорту.

Запрошуємо на відпочинок в Белеку 2020 року — в рай, який залишить незабутні відчуття у вашому серці надовго.

Гарячі Тури Белек Гарячі Тури Белек Корал Тревел Coral Travel

 

Самое популярное направление среди наших туристов – Турция. Белек – один из самых лучших турецких курортов, который расположен в Анталийском регионе на берегу красивого Средиземного моря. Отдых в Белеке привлекает многих, благодаря удачному расположению. От аэропорта Анталии он находится всего в 30 км. Горы в районе курорта отходят вглубь страны, поэтому, местность здесь равнинная с обилием зелени и прекрасными пологими, песчаными пляжами. Благодаря такой географии, сегодня Белек имеет лучшие отели, которые хорошо подходят для отдыха с детьми. Этот курорт в Турции, является единственным, где сосредоточено самое большое количество дорогих, пятизвездочных отелей с большой территорией.

Климат

Почему туры в Белек привлекают столько внимания в желающих красиво отдохнуть? Все дело в уникальном климате этого района. Субтропический климат, где большое количество лесов, а горные хребты Тавра защищают регион от холодных ветров с континента в зимнее время.

Летом здесь нет знойной жары, температура воздуха находится на уровне 28-32 градусов, а купальный сезон открыт с мая по ноябрь. Комфортный климат, делает спрос на путевки в Белек очень популярным среди туристов. Больше всего отдыхающих в летние месяцы, а также в сентябре. С октября немного холодает, но температура воздуха не опускается ниже 25-27 по цельсию, а моря – ниже 23 градусов. Со второй половины октября возможны дожди, а море начинает штормить.

История

Из всех курортов Турции, Белек считается одним из самых молодых. В этом регионе множество заповедников и ландшафтных парков. Чтобы не нарушать ландшафт, турецкими властями введено ограничение на строительство объектов туристической инфраструктуры, поэтому, здесь немного дешевых и небольших отелей. Если они и есть, то находятся непосредственно в городе. В основном, на отельные комплексы большая территория отведена вблизи побережья. Именно здесь расположены лучшие отели для отдыха с детьми. Сервис на очень высоком уровне, что обеспечивает многим из них оценку в 5 звезд.

Несмотря на то, что курорт молодой, он расположен в очень удачном месте. Кроме того, что хорошо развита инфраструктура, в городе находятся множество достопримечательностей и объектов древней архитектуры.

Достопримечательности

Чтобы купить путевку в Белек, следует позаботиться об этом заранее, ведь, горящие туры сюда найти сложно. Мало кто отказывается от отдыха в этом прекрасном месте. Курорт, кроме отличного и высококлассного сервиса, может предложить туристам богатую и насыщенную экскурсионную программу. В Белеке масса достопримечательностей, которые не оставят равнодушными ни взрослых, ни детей. Среди находящихся недалеко от города, которые стоит посетить, можно выделить следующие:

 • национальный парк долины Кепрючай;
 • каньон Кепрюлю;
 • водопад Куршунлу;
 • центральная мечеть города Белек.

Национальный парк Кепрючай находится в Таврских горах. Здесь сосредоточено множество различных видов эвкалиптовых и реликтовых лесов, а воздух необычайно чистый.

Каньон Кепрюлю расположен в этом же парке и является самым живописным из остальных семи. Кроме невероятных видов, здесь можно повстречать редких животных и птиц и, также, увидеть один из символов этого каньона, гигантскую черепаху каретту.

Водопад Куршунлу это не только живописное место, здесь проходят маршруты рафтинга. Если вы любите активный отдых, то Белек, впрочем, как и другие курортные города Турции, вам предложит сплав по горной реке, и цены приятно удивлят.

Несмотря на то, что город Белек молодой и большую его часть занимают отели для отдыха, все-таки, сохранились старые строения, и одна из них, это реконструированная городская мечеть. Старая мечеть – один из главных символов курорта. Она является образцом турецкой религиозной архитектуры. На ее фоне можно не только сделать красивые, колоритные фото, но и полюбоваться окружающим ландшафтом, садом, фонтанами.

Это достопримечательности, которые расположены недалеко от города, но если вы хотите увидеть больше, то десятки экскурсионных бюро, готовы предложить вам программу на любой вкус.

Развлечения

Отдых с детьми в Белеке это богатая развлекательная программа. Аниматоры в отелях с удовольствием будут делать все, чтобы вашему малышу не было скучно, а вы могли спокойно позагорать на прекрасных песчаных пляжах.

Если вы хотите порадовать своего ребенка, то смело отправляйтесь в развлекательный комплекс «Троя». Этот аквапарк один из крупнейших на анталийском побережье. Здесь будет интересно и взрослым и детям. Возле аквапарка находится и дельфинарий «Троя».

Это отличное место, которое стоит посетить, чтобы отдых с детьми в Белеке принес море позитивных эмоций. Рекомендуем уделить аквапарку и дельфинарию целый день. Чтобы попробовать все аттракционы и увидеть всех морских обитателей дельфинария меньше времени будет недостаточно.

Пляжи

Почему туры в Белек так популярны? Главное, что делает его таковым, особенно среди семей с детьми, это прекрасные пляжи. Все они примерно одинаковы, а особенность – мелкий, белоснежный песок, широкая береговая линия и очень чистое море, отмеченное Голубым флагом за чистоту. Кроме того, что каждый отель имеет собственный пляж, но есть и муниципальные. Самые известные из них это: центральный городской Кадрие.

На городском в основном отдыхают туристы из небольших 3-х и 4-х звездочных отелей, расположенных в городе или местные жители. Кадрие это небольшой поселок, расположенный в 10 км от курортного городка и является одной из достопримечательностей, как раз благодаря своему пляжу. Здесь гораздо меньше людей, это место подойдет для тех, кто любит спокойствие и уединение. Песок мелкий, мягкий и очень чистый, а море прозрачное.

В районе Кадрие расположены одни из самых комфортабельных отелей Белека. Для отдыха с семьей, это идеальное место.

Отели

Чтобы отдых в Белеке 2020 года запомнился лишь положительными и светлыми эмоциями, следует заблаговременно подобрать отель. Туры в Белек пользуются высоким спросом, поэтому, поиск отеля лучше начать за пару месяцев. Благодаря раннему бронированию, можно сэкономить немалые средства, ведь цены в этот курортный регион немного выше, чем в ту же Аланью, Сиде или Кемер. Учтите, горящие путевки в Белек большая редкость.

По отзывам туристов, мы объединили в списку самые хорошие отели Белека, идеально подходящие для отдыха с детьми. Так в рейтинге 10 лучших отелей, предлагающих отдых в Белеке 2020, представлены:

 1. Kaya Palazzo Golf Resort;
 2. Gloria Serenity Resort;
 3. Regnum Carya Golf & SPA Resort;
 4. Granada Luxury Belek;
 5. Maxx Royal Belek Golf Resort;
 6. Paradise Town Villa Premium;
 7. Adora Golf Resort Hotel 5*;
 8. Port Nature Luxury Resort Hotel & Spa 5*;
 9. Adora Golf Resort Hotel 5*;
 10. Limak Atlantis DeLuxe Hotel & Resort 5*.

Конечно, это лишь часть отелей, предлагающих высококлассный сервис. Выбрав один из них, вы останетесь довольны.

Отдых в Турции, курортное местечко Белек – принесут незабываемые восторженные впечатления. Те, кто побывал здесь хотя бы раз, обязательно возвращаются снова. Выбрав туры в Белек, вы попадаете в совсем иной, отличный от тусовочного Кемера или шумной, заполненной туристами Аланьи курорт. Отдых здесь, это наслаждение тишиной, природой и высококлассным сервисом в окружении сосновых и эвкалиптовых рощ. Несмотря на то, что отдых в Белек предусматривает более дорогие цены, поверьте, они оправданы. Здесь совсем иное понятие комфорта.

Приглашаем на отдых в Белеке 2020 – в рай, который оставит незабываемые ощущения в вашем сердце надолго.

Горящие Туры Белек Горячие Туры Белек Корал Тревел Coral Travel